
влевовправо
Сеялка Fiskars Solid
- В наявності
- Код: 1057079
1 099 ₴
+380 (67) 441-60-30
Телефон + Viber
- +380 (50) 211-60-30телефон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сеялка Fiskars SolidTM (1057079) ідеально підходить для швидкої та точної посадки цибулин і розсади. Конічна робоча частина забезпечена зубцями для швидкої ефективної виїмки ями в землі круговими рухами. Сеялка має шкалу з маркуванням збоку для точного визначення глибини. Під час натискання жовтогарячого важеля в ручці сітківка прикріплюється і з неї вивільняється ґрунт для засипання цибулі в землю. Підходить для цибулин розміром до 65 мм. Виготовлений із легкого міцного FiberCompTM.
| Висота | 103 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Довжина: | 243 мм |
| Вага | 25 г |
| Гарантія | 5 років |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
- Ціна: 1 099 ₴





