
влевовправо
Кільце зажимне 16 мм для крапельної трубки Presto PS
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 90.0094
5 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (67) 441-60-30
Телефон + Viber
- +380 (50) 211-60-30телефон
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільце зажимне застосовується при монтажі систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки діаметром 16 мм. Дозволяє додатково щільно зафіксувати місця з'єднань фітинга (трійників, колін, заглушок, кранів) із трубкою. На відміну від стандартних металевих хомутів, швидко монтується без використання додаткових інструментів і гарантує відсутність протікань у місцях з'єднань, не іржавіє і коштує на порядок дешевше. Кільце зажимне виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та перепадів температури.
-
Надійне ущільнення місць з'єднання;
-
Виготовлена з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
-
Простота монтажу.
| Діаметр шлангу (") | 20 мм |
| Об'єм | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0031 кг/м^3 |
| Застосування | для фіксації трубки |
| Тип | затискне кільце |
| Вага | 0,005 кг г |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Зажимний хомут |
- Цена: 5 ₴




