Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мереживний кошик ідеально підходить для посадки цибулинних квітів. Мереживний кошик із пластику здатен забезпечити захист рослин від мишей, полівок і кротів. Підходить для вирощування нарцисів, тюльпанів, крокусів, мускарів, рябчиків.
особливості:
Діаметр - 20 см ; 18,5 х 18,5 см
Цибулинки не "розбігаються під землею";
Не травмуються під час викопування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для рассады |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Зелёный |
| Производитель | Go Plast |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 230 см |
| Длина | 185 см |
| Ширина | 185 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Ящик |
- Цена: 35 ₴


