Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісні кашпо, наприклад BOLA, відмінно підходять для демонстрації рослин на висоті. Ефектна фактура створює контраст із гладкою поверхнею. Ви використовуєте одне кашпо або кілька, BOLA завжди привертає увагу. Кашпо створює нове відчуття простору завдяки елегантному дизайну. Легкий полив можливий завдяки круговому наповненню: вода не проливається і не турбує листя. Ще одним плюсом є нержавіюча підвіска з тросами з нержавіючої сталі, завдяки якій кашпо BOLA буде дуже легко виставити на центр уваги.
| BOLA Color 23 | |
| Розміри, прик. (Ш х В) | Ø 23 x 18 cm |
| Ємність для води | 0,7 l |
| Об'єм для рослини | 1,2 l |
| Розмір внутрішнього горщика | Ø 12 cm |
| Глибина посадки | 12 cm |
| Макс. висота рослини | 30 cm |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lechuza |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 629 ₴






