
Обприскувач побутовий My Garden Keeper 2л
- В наявності
- Код: 284-2
366 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Оприскувач побутовий My Garden Keeper 284-2 2 л— це виріб, що використовується для обробки квітів, дезінфекції рук чи прасування. Виготовляється із якісного пластику. Завдяки своїм компактним розмірам не займає багато місця. Рекомендуємо використовувати фільтровану воду, щоб не забивати трубку чи механізм пульверизатора, конструкція розкладається та легко миється. Об’єм товару 2000 мл.
Бренд: My Garden
Вигляд: Обприскувач
Тип обприскувача: Помповий
Матеріал бака: Пластик
Об'єм бака, л: 2
Дальність розпилення, м: 1,5
Спосіб перенесення: У руках
Вага, кг: 0,4
Країна бренду: Естонія
Артикул виробника: 284-2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | В руках |
| Джерело живлення | Механічний |
| Об'єм бака | 2 л |
| Загальна вага | 0.37 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, (кг): | 1,4 |
| Комплектність: | ремкомплект |
| Корисний об'єм бака, (л): | 5 |
| Макс. допустимий тиск (bar): | 3 |
| Довжина розпилювальної трубки (см): | 57 |
| Макс. температура рідини, | 40 °З |
| Довжина шлангу, (см): | 130 |
| Довжина розпилювальної трубки, | 57 см |
| Довжина шлангу, | 130 см |
| Макс. допустимий тиск, | 3 bar |
| Вага, | 1.4 кг |
| Корисний об'єм бака, | 5 л |
- Ціна: 366 ₴



