
Сапка для прибирання трави на доріжці патіо Fiskars QuikFit
- В наявності
- Код: 1000687
839 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Скребок Fiskars QuikFitTM — це унікальний багатофункціональний інструмент, який дає змогу швидко та ефективно виконує різну кількість завдань. Дуже часто виникають такі ситуації, що за допомогою підручних інструментів практично неможливо виконати певні роботи. Прикладом, звичайна тюпка не завжди допоможе видалити траву та мох між плитами, або не знайдеться в арсенал садового інвентарю такого пристосування, яке допоможе видалити бур'яни в кутах стін і драбин.
Фахівці Fiskars вирішили допомогти розв'язати цю проблему за допомогою спеціального скребка. Компактна форма робочої поверхні цього пристосування дає змогу легко проникати в важкодоступні місця й ефективно витягати небажану рослинність. Отже, скребок Fiskars допоможе видалити траву та бур'яни в швах між тротуарною плиткою, мох і різні рослини по кутах стін.
Робоча поверхня цього садового пристосування виготовлена з боровмісної сталі, загартованої за особливої технології. Завдяки чому лезо скребка здатне тривалий період залишатися гострим. Насадка-скребок легко кріпиться на малий і стандартний держак з лінійки продукції Fiskars QuikFit™ . Вибір ручки залежить від поставлених завдань, для чого саме ви збираєтеся використовувати скребок.
| Вага | 136 г |
| Довжина: | 250 мм |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.136 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 839 ₴


