
Садовий совок Fiskars QuikFit
- В наявності
- Код: 1000730
639 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Садовий совок Fiskars QuikFit 137512 (1000730) — це високоякісний інструмент для догляду за рослинами та передпосадкової підготовки грядок. Орудіє виготовлене з якісних матеріалів, тому має чудові експлуатаційні властивості.
Представлений совок Fiskars QuikFit 137512 (1000730) має міцну головку зі сталі високої марки, обробленої борним розчином. Завдяки цьому робочий елемент чудово протистоїть зношуванню. Орудію не страшні ні волога, ні холод, ні високі навантаження. Лезо совка заточене особливим способом і може тривалий час зберігати гостроту. Ви легко зможете проникати інструментом навіть у тверду та кам'янисту ґрунт. Водночас до совка Fiskars QuikFit 137512 (старий арт. 1000730) можливо приєднувати ручки різного розміру.
| Вага | 260 г |
| Довжина: | 318 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип лопати | Совкова |
| Вага | 0.26 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Тип інструменту | Посадковий совок |
- Ціна: 639 ₴

