
Ручний екстрактор для бур'янів Fiskars Xact
- В наявності
- Код: 1027046
849 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Ручний екстрактор для бур'янів Fiskars XactTM 1027046 — це зброя, яка дає змогу видаляти глибоко вкоренені бур'яни з мінімальною адгезією до ґрунту. Інструмент має продуманий дизайн і надійну конструкцію.
Особливості інструмента
Екстрактор Fiskars XactTM арт. 1027046 виготовлений із найкращих матеріалів, завдяки чому здатний витримувати високі щоденні навантаження. Він зручний, практичний і ефективний. Лезо виготовлене зі сталі подвійної загартованої речовини та покрите захисною речовиною. Колодка інструмента може змінювати своє положення під час роботи, що дає ще більше комфорту використання. Ідеальний баланс і ергономічність виробу роблять екстрактор Fiskars XactTM артикул 1027046 просто незамінним під час прокладання території.
| Гарантія | 25 років |
| Вага | 260 г |
| Висота | 36 мм |
| Довжина: | 396 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 43 мм |
| Довжина рукоятки | 396 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 0.26 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 849 ₴


