Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під дренажний прозорий вазон для орхідеї та інших рослин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Форма | Квадратна |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Тип | Вазон |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lechuza Rustico |
- Ціна: 9 ₴


