Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вага | 1000 г |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина: | 980 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Фінляндія |
| Виробник | Fiskars |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
- Ціна: 1 999 ₴



