Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вага | 198 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 258 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ширина | 76 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Матеріал | Сталь со сплава алюминия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 258 мм |
| Вага | 0.198 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 299 ₴


