Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вага | 186 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 265 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ширина | 76 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.186 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 199 ₴


