Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашпо DELTINI підходить для маленьких рослин: фаленопсис (орхідея), бонсай, антуріум.
- Матеріал: пластик
- Поверхня: глянсова
- Країна-виробник: Німеччина
- До комплекту "Все-в-одному" входять: кашпо та знімний горщик із системою автополивання Lechuza
- Кашпо витримує перепади температури від -30 °C до +70 °C
- Кашпо стійкі до атмосферних явищ, не блякнуть на сонці
- Кашпо виготовлене з високоміцного пластику, стійкі до ударів
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Виробник | Lechuza |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні атрибути | |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 844 ₴







