
влевовправо
Кільце зажимне 16 мм для крапельної трубки Presto PS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90.0094
5 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 441-60-30
Телефон + Viber
- +380 (50) 211-60-30телефон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільце зажимне застосовується при монтажі систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки діаметром 16 мм. Дозволяє додатково щільно зафіксувати місця з'єднань фітинга (трійників, колін, заглушок, кранів) із трубкою. На відміну від стандартних металевих хомутів, швидко монтується без використання додаткових інструментів і гарантує відсутність протікань у місцях з'єднань, не іржавіє і коштує на порядок дешевше. Кільце зажимне виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та перепадів температури.
-
Надійне ущільнення місць з'єднання;
-
Виготовлена з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
-
Простота монтажу.
| Діаметр шлангу (") | 20 мм |
| Об'єм | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0031 кг/м^3 |
| Застосування | для фіксації трубки |
| Тип | затискне кільце |
| Вага | 0,005 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зажимний хомут |
- Ціна: 5 ₴




