Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мереживний кошик ідеально підходить для посадки цибулинних квітів. Мереживний кошик із пластику здатен забезпечити захист рослин від мишей, полівок і кротів. Підходить для вирощування нарцисів, тюльпанів, крокусів, мускарів, рябчиків.
особливості:
Діаметр - 20 см ; 18,5 х 18,5 см
Цибулинки не "розбігаються під землею";
Не травмуються під час викопування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Виробник | Go Plast |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 230 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 185 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ящик |
- Ціна: 35 ₴


