Амміачна силітра 25 кг
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10.0598
1 060 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 211-60-30телефон
Амміачна силітра (NH4NO3, інші назви — нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти). Основна активна речовина — азот. Його міститься в складі добрива від 26% (нижні сорти), до 34,4% ( найвищі сорти). Другим макроелементом класичної аміачної пелітри є сірка, якою в складі цього агрохіміка міститься від 3 до 14%.
Цей тип добрива абсолютно універсальний і може використовуватися на будь-яких ґрунтах. Водночас треба пам'ятати про те, що залежно від типу ґрунту, Вам може знадобитися додавати деякі інші різновиди добрив. Наприклад, якщо на буферних або лужних ґрунтах, Ви можете використовувати аміачну пелітуру без жодних обмежень, то під час оброблення кислих ґрунтів, Вам необхідно буде використовувати силітру в поєднанні з вапняним борошном у рівних пропорціях.
Амміачна силітра заслужила повагу фермерів своєю високою розчинністю, яка дає змогу їм чудово засвоюватися ґрунтом. Традиційно більший ефект досягається через дробне внесення добрива. Такий спосіб дасть змогу Вам уникнути швидкого вимивання нітратного азоту із землі. Втім, відносного того, як вносити та використовувати аміачну селітру є безліч думок і перевірених роками технологічних рішень.
Найпопулярніші два типи оброблення ґрунту: за першого з яких аміачна силітра використовується як добриво, а за другого — як підживлення. Різниця найчастіше полягає в кількості добрива, яке необхідне аграрію для того чи іншого типу оброблення ґрунту.
Використання аміальної сталітри для основного оброблення ґрунтів (добрення) передбачає витрату матеріалу від 3 ценцентерів на 1 га оброблюваній землі. Внесення аміачної селери як підживлення передбачає використання від 1 до 2 ценцентерів добрива на 1 га ґрунту. Необхідно також зазначити, що особливо ефективним є використання аміачної селітри для підживлення озимою пшениці та жита ранньої весни. Втім, підживлення звичайних зернових культур також дасть змогу Вам неабияк збільшити врожайність. Високий ефект під час застосування досягається, якщо вносити аміачну селітру спільно з фосфором і калієм.
У жодному разі, не треба використовувати аміачну силітуру як добриво для рослин, як-от: кабачки, патисони, огірки та гарбуз. Використання пелітри в цьому разі сприятиме накопиченню нітратів у овочах.
Норми внесення
- Озима пшениця та інші зернові — 200-360 кг на 1 га, восени.
- Ярова пшениця та інші зернові — 200-300 кг на 1 га, до посіву.
- Озимий ріпак — 250-400 кг на 1 га, восени.
- Яровий рапс — 350-400 кг на 1 га, до посіву.
- Цукрова буряк — 300-400 кг на 1 га.
Посівні й овочеві культури
Застосовують перед посівом, а також як підживлення — з розрахунку 15-25 грамів на 1 кв. метр.
Не застосовується для добрива огірків, кабачків, гарбуза та патисонів, тому що призводить до накопичення нітратів!
Дерева
Для молодих посадок або неплідних дерев: яблуня, груша — 100-125 грамів; вишня, абрикос і слива — 60-70 грамів.
Для плодоносних дерев: яблуня, груша — 200-250 грамів; вишня, абрикос і слива — 12-140 грамів.
Добриво треба вносити на всій проєкції крони дерева, у розчиненому вигляді або розсипаючи його поверхнею ґрунту, обов'язково з подальшим поливанням.
Кустарники
Для молодих або неплідних чагарників: смородина та крижовик — 20-30 грамів; малина, ожина — 7-10 грамів на 1 погінний метр ряду.
Для плодоносних чагарників: смородина та крижовик — 40-60 грамів; малина, ожина — 15-20 грамів на 1 погінний метр ряду.
Землянички
- Незаплідна: 5-7 грамів на 1 погінний метр ряду.
- Продуктоносна: 10-15 грамів на 1 погінний метр ряду.
Дивитися інші комплексні добрива
Основні | |
---|---|
Препаративна форма | Гранули |
Країна виробник | Україна |
Упаковка | |
Упаковка | Мішок |
Вага | 25 кг |
- Ціна: 1 060 ₴