Граблі Solid Fiskars (M) 135026 (1003464) — це прекрасний інструмент для прибирання територій середніх розмірів. Оруді має практичний дизайн і допоможе з легкістю зігріти листя і сміття на вашій садовій ділянці. Гнучка насадка виробу дає змогу без проблем працювати на нерівних поверхнях.
Переваги моделі
Як і вся продукція фінського виробника граблі Solid Fiskars (M) 135026 (арт. 1003464) виготовлені із застосуванням сучасних технологій і якісних матеріалів. Зубці виготовлені з надміцного зносостійкого пластику, який одночасно жорсткий і гнучкий. Колодка ж являє собою алюмінієву трубку, покриту пластиком. Завдяки такому будові інструмент має чудові експлуатаційні властивості та великий запас надійності. Виробник повністю впевнений у своєму інструменті, тому дає гарантію на нього терміном цілих 5 років.
Крім того, можна виділити й такі переваги представлених граблів:
- довга зручна ручка, що дає змогу дістати важкодоступні ділянки;
- ефективна віялоподібна форма робочої частини;
- особливе розташування зубців знижує кількість сміття, що застрягло між ними;
- пластикове покриття ручки запобігає замерзанню рук.
Особливості моделі
Граблі Solid Fiskars (M) 135026 (арт. старий 1003464) підходять для використання в будь-яких погодних умовах. Їм не страшна ні волога, ні холод, ні спека. Вони ефективні, практичні та легкі, що дає змогу користуватися ними людям із будь-якими фізичними даними. Інструмент створений так, щоб повністю задовольняти потреби користувача. Тисячі людей у всьому світі вже оцінили переваги фінської гармати, а тепер така можливість є і у вас.
Граблі Solid Fiskars (M) 135026 (1003464) зроблять прибирання ділянки приємнішим заняттям. З ними ви зможете швидше виконувати роботу та менше втомлюватися.
· Довжина: 1750 мм
· Ширина робочої поверхні: 415 мм
· Кількість зубців: 25 шт.
· Загальна вага: 600 грм
Дивитися інші інвентар і техніку для саду
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина рукоятки | 1700 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 415 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 25 |
- Ціна: 599 ₴


