
Муфта з зовнішньою різзю Irritec НР 32 х 1"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 91.0022
58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 260 ₴
+380 (67) 441-60-30
Телефон + Viber
- +380 (50) 211-60-30телефон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муфта із зовнішньою різзю НР 32х1" здатна розв'язати завдання під'єднання поліетиленової труби до іншого компонента або іншої труби, що мають внутрішню різь.
матеріали
- Тіло (A) — гетерофазного сополімеру пропілену (PP-B) з винятковими механічними властивостями навіть за високих температур — Колір: чорний
- Замикання втулку (D) — поліпропілен — колір: чорний
- Фланець (B) — сополімер пропілену з кольоровими добавками, високою стабільністю під дією УФ-променів і тепла — колір зелений
- Кронштейн кільце (C) — поліацеталь смоли (НОМ) — надзвичайно зносостійкий і довговічний — колір: білий
- Друк або кільце (E) — еластомірний нітрильний каучук (NBR) — колір: чорний
- Армування кільце — INOX AISI сталь 430 для 2 "до 4" внутрішньою різзю
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДЛЯ:
Асортимент IrritecTM компресійних фітингів для транспортування рідин під тиском особливо рекомендується для зрошення та садівництва систем і вирізняється своєю простотою та швидкістю збирання.
Дивитися інші шлангові фітинги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Irritec&Siplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Муфта сполучна |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Діаметр | 32 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 58 ₴

