Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Торфяний субстрат для овочів Підкладка призначена для вирощування овочів (огурці, помідори, перець тощо). Середня фракція субстрату.
|
||||
| Країна походження: Литва | ||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Durpeta |
| Країна виробник | Литва |
| Об`єм | 70 л |
| Вага | 19 кг |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Висота | 150 мм |
| Тип | Торф'яний субстрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фракція, мм | дрібна |
- Ціна: 326 ₴



