Торфяний субстрат Класманн Klasmann TS2, паковання — 200 л, фракція 0-25 мм
Застосовується для дорощування розсади овочевих і декоративних культур у горщиках і отримання найкращого результату.
Країна-виробник: Німеччина.
Професійний субстрат із верхового торфу дрібної структури готовий до вживання.
Містить поверхнево-активну речовину для швидкого та легкого змочування, комплексне водорозчинне добриво, так само до складу субстратів входять мікродобри та макроприладу.
Також добре підходить для вирощування стриптокарпусів, фіалок, укорочення листових держаків.
рH(CaCl2) — 5,0
pH(H2O) — 6,0
Вміст добрив — 2,0 кг/м3
N — 100-190
P2O5 — 110-200
K2O — 130-230
MgO — 100-150
Фракція 0-20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Торф'яний субстрат |
| Об`єм | 200 л |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Klasmann |
| Фракція, мм | 0-25 |
- Ціна: 545 ₴


