
Гілкоріз плоский Fiskars PowerGearX M LX94 112390
- В наявності
- Код: 1020187
4 599 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Гілкоріз плоский Fiskars PowerGearXTM M LX94 112390 (1020187) являє собою якісний інструмент для сезонного догляду за садом. Орудіє обладнане запатентованим зубчастим пристосуванням, що збільшує потужність на кінці вістря до 3-х, а також рівномірно розподіляє навантаження.
Гілкоріз Fiskars PowerGearXTM M LX94 112390 (арт. 1020187) виготовлений із застосуванням найсучасніших технологій і найкращих ідей фінських майстрів. Завдяки продуманій конструкції й особливій формі лез, інструмент легко справляється з живими гілками завтовшки до 38 мм. Водночас зрізання відбувається без шкоди рослинам. Гачкоподібне спіднє лезо дає змогу надійно захоплювати гілки й робити точні й акуратні зрізи. Для зручності ручки гармати мають ергономічну форму та накладки, що запобігають ковзанню. Гілкоріз Fiskars PowerGearXTM M LX94 112390 (арт. старий 1020187) — це практичний, ефективний і надійний інструмент, який має бути в кожному господарстві.
| Вага | 1190 г |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | 25 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 692 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь со сплава алюминия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 692 мм |
| Вага | 1.19 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 599 ₴



