
Гілкоріз плоский Fiskars PowerGearX L LX98 112490
- В наявності
- Код: 1020188
5 399 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Гілкоріз плоский Fiskars PowerGearXTM (L) LX98 112490 (1020188) — це ефективне знаряддя професійного рівня для сезонного догляду за деревами. Інструмент має високу потужність і точність. Він здатний зрізувати живих гілок завтовшки до 55 мм без шкоди рослинам.
Представлений сучкоріз Fiskars PowerGearXTM (L) LX98 112490 (арт. 1020188) є результатом праці сотень кваліфікованих фахівців. Оруді поєднує в собі сучасні технології та якісні матеріали виготовлення. Тому не дивно, що виріб на стільки добре проявляє себе у використанні. Инструмент удобен, практичен и долговечен. Спеціальний механізм посилює силу різання в кілька разів, завдяки чому виробам можуть користуватися люди з будь-якими фізичними даними. Гілкоріз Fiskars PowerGearXTM (L) LX98 112490 (старий арт. 1020188) стане чудовим поповненням вашого арсеналу садівника.
| Вага | 1342 г |
| Гарантія | 25 років |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь со сплава алюминия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Вага | 1.342 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 399 ₴


