
Великий плоско-різ Fiskars PowerGear із загнутими лезами L L78 112590
- В наявності
- Код: 1000584
3 899 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
Гілкоріз Fiskars PowerGear L78 — простий, зрозумілий і незамінний помічник у сезонних садових справах. Його використовують для підрізування гілок живих дерев і кущів. Гілкоріз Fiskars здатний відрізати гілку до 50 мм, а його лезо загнутої форми дає змогу міцно її фіксувати під час роботи. Отже, секатор забезпечує потрібний рівень інтенсивності роботи та повну безпеку для вас і рослин.
Сира деревина піддається сталевому лезу з неймовірною легкістю. Його вістря зроблене зі сталі. Додатково його убезпечатили антифрикційним шаром, захистивши від механічних пошкоджень і корозії. Гілкоріз Fiskars довго зберігає початкову гостроту, тож ви довго не відчуєте потреби в фахівцю з заточування інструмента. Також інструмент обладнаний особливим силовим механізмом PowerGear, призначеним робити фізичну працю практично непомітною.
До всіх технічних переваг виробник додав ще кілька позитивних характеристик. Вони стосуються зовнішнього вигляду секатора. Він стильний і ергономічний. Гілкоріз вирізняється високим рівнем практичності та повною безпекою. Його ручки зроблені армованого скловолокном поліаміду — довговічного матеріалу, що запобігає можливості ковзання в руках.
| Вага | 1060 г |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина: | 692 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 692 мм |
| Вага | 1.06 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 899 ₴

