
Універсальний сучкоріз 1.6 м Fiskars PowerGear UPX82
- В наявності
- Код: 1023625
4 999 ₴
- +380 (50) 211-60-30телефон
УНІВЕРСАЛЬНІ СУЧКОРЕЗИ FISKARS СКОНСТРУОВАНІ ТАКИМ ШВИДКОМ, ЩОБ ДОСТАВАТИ ЯК НІЗКО, ТАК І ВИСОКО РОЗПОРОЖНІ ВЕТВІ.
За допомогою цього інструмента Ви легко обійдетеся без драбини навіть у найбільш важкодоступних ділянках. Різальний механізм створює зусилля, якого досить, щоб перерізати навіть найжорсткіші гілки без додаткових зусиль. Для забезпечення максимальної маневровості різальна головка може повертатися на 230 градусів, так, щоб її положення найкраще підходило для роботи.
- Площинне лезо підходить для підрізання свіжої, живої деревини діаметром до ø32 мм
- Вертикальний робочий діапазон до 3,5 метра
- Регульований кут різальної головки 230°
- Надійний механізм блокування штанги
- Жовтогарячий покажчик допомагає під час наведення сучкоріза на потрібну гілку, підтримує леза для зрізу під правильним кутом
- Штанга виготовлена з алюмінію, ручки з матеріалу Soft-touch
- Нековзна основа зберігає гілкоріз у вертикальному положенні під час зберігання
Додатковим інструментом у роботі із сучкорізом слугують:
- пила для сучків 110950;
- кошик для збирання фруктів 110970; ( купуються окремо)
| Вага | 1140 г |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина: | 1600 мм |
| Гарантія | 25 років |
| Висота | 70 мм |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
Підрізка: Потягніть за один із двох важелів, розташованих по центру та на кінці ручки, і приведіть сучкоріз у дію.
Регульований кут: Розблокуйте різальну головку та відрегулюйте її кут для зручного підрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Загальна довжина | 1600 мм |
| Вага | 1.14 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 999 ₴



