Граблі для аерації ґрунту Fiskars QuikFit розроблені виробником, щоб сприяти насамперед очищенню саду від органічного сміття. Так ви забудете, що таке мох або старі рослини на газоні, вирована з коренем трава або її обрізання, на всій території, після тримера або газонокосарки. Також це знаряддя допоможе в регулярному пухкості землі, для кращого поглинання нею життєво важливих мікроелементів і кисню.
Граблі порівняно невеликі. Як місце зберігання підійде невелике побутове чи інструмент можна просто начепити на стіну. Розмір насадки: 40/27 см, а маса — 403 г, хоч зроблені зі сталі. Граблі Fiskars QuikFit можна віднести до незамінного інвентарю ретельного садівника.
| Довжина: | 270 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 961 г |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь вуглецева боровмісна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Кількість зубів | 21 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Вага | 0.961 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 099 ₴


