Компактні розміри сапки дають змогу виконувати роботи на обмежених ділянках землі, як-от клумби або міжряджання, де користуватися звичайними інструментами неприємно.
Робоча поверхня інструмента виготовлена з міцної боровмісної сталі з гострими краями. Це ідеальний помічник для прокладання, а також розпушування верхніх шарів ґрунту. Прикрепив к тяпке Fiskars QuikFit один із фірмових держаків Фіскарс, Ви отримуєте можливість ефективно працювати, обробляючи великі ділянки землі. Інструмент простий у догляді та не займає багато місця під час зберігання, а крім того, його ціна доступна кожному користувачеві.
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 241 г |
| Довжина: | 315 мм |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 130 мм |
| Вага | 0.241 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 949 ₴



