Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою ремкомплекту для секатора Fiskars P90 можна прямо на місці усунути несправність і продовжити роботу на вашій присадибній ділянці.
У комплекті: Він містить пружину, лезо, а також гвинти
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина: | 30 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
- Ціна: 1 469 ₴


