Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
- Ідеально підходять для підготовки та вирівнювання ґрунту, розподілу мульчувальної кори.
- Граблі з 10 зубцями з неіржавкої сталі підходять для великих площ.
- Міцна та легка алюмінієва ручка для легкої роботи без зайвих зусиль.
- Ручка з м'яким покриттям SoftgripTM в зоні захоплення.
- Спеціальний отвір для зручності зберігання.
Ширина: 233 мм
Довжина: 1665 мм
Висота: 71 мм
Вага: 790 г
Гарантія: 25 років
Кількість зубів: 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Кількість зубів | 10 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 233 мм |
| Довжина рукоятки | 1650 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴


